Speelschema kwalificatie WK 2018

De loting is verricht en het speelschema kwalificatie WK 2018 in Rusland is bekend. Nederland treft het niet met een relatief zware loting: Met onder andere Frankrijk en Zweden in de poule krijgt Oranje het lastig.

Hieronder volledige poule-indeling voor de kwalificaties van het WK 2018:

Groep A Kwalificatie WK 2018
Nederland
Frankrijk
Zweden
Bulgarije
Wit-Rusland
Luxemburg

Groep B Kwalificatie WK 2018
Portugal
Zwitserland
Hongarije
Faroër Eilanden
Letland
Andorra

Groep C Kwalificatie WK 2018
Duitsland
Tsjechië
Noorwegen
Faroër Eilanden
Azerbeidzjan
San Marino

Groep D Kwalificatie WK 2018
Wales
Oostenrijk
Servië
Ierland
Moldavië
Georgië

Groep E Kwalificatie WK 2018
Roemenië
Denemarken
Polen
Montenegro
Armenië
Kazachstan

Groep F Kwalificatie WK 2018
Engeland
Slowakije
Schotland
Slovenië
Litouwen
Malta

Groep G Kwalificatie WK 2018
Spanje
Italië
Albanië
Israël
Macedonië
Liechtenstein

Groep H Kwalificatie WK 2018
België
Bosnië en Herzegovina
Griekenland
Estland
Cyprus
Gibraltar

Groep I Kwalificatie WK 2018
Kroatië
IJsland
Oekraïne
Turkije
Finland
Kosovo

Speelschema Nederlands Elftal

Hier het volledige speelschema van het Nederlands elftal:

Speelschema Oranje WK-kwalificatie

DATUM WEDSTRIJD AFTRAP
Dinsdag 6 september 2016 Zweden – Nederland 20.45 uur
Vrijdag 7 oktober 2016 Nederland – Wit-Rusland 20.45 uur
Maandag 10 oktober 2016 Nederland – Frankrijk 20.45 uur
Zondag 13 november 2016 Luxemburg – Nederland 18.00 uur
Zaterdag 25 maart 2017 Bulgarije – Nederland 20.45 uur
Vrijdag 9 juni 2017 Nederland – Luxemburg 20.45 uur
Donderdag 31 augustus 2017 Frankrijk – Nederland 20.45 uur
Zondag 3 september 2017 Nederland – Bulgarije 18.00 uur
Zaterdag 7 oktober 2017 Wit-Rusland – Nederland 20.45 uur
Dinsdag 10 oktober 2017 Nederland – Zweden 20.45 uur

Complete speelschema kwalificatie WK 2018

Speelschema op 4 september 2016
18.00 uur San Marino – Azerbeidzjan
18.00 uur Kazachstan – Polen
18.00 uur Denemarken – Armenië
18.00 uur Litouwen – Slovenië
18:00 uur Slowakije – Engeland
20.45 uur Malta – Schotland
20:45 uur Roemenië – Montenegro
20:45 uur Noorwegen – Duitsland
20:45 uur Tsjechië- Noord Ierland

Speelschema op 5 september 2016
18.00 uur Georgië – Oostenrijk
20.45 uur Wales – Moldavië
20.45 uur Servië – Rep. Ierland
20:45 uur Kroatië – Turkije
20:45 uur Oekraïne – IJsland
20:45 uur Spanje – Liechtenstein
20:45 uur Albanië – Macedonië
20:45 uur Israel – Italië
20:45 uur Finland – Kosovo

speelschema op 6 september 2016
20:45 uur Cyprus – België
20.45 uur Bosnië Herzegovina – Estland
20:45 uur Zweden – Nederland
20:45 uur Bulgarije – Luxemburg
20:45 uur Wit Rusland – Frankrijk
20:45 uur Zwitserland – Portugal
20:45 uur Andorra – Letland
20:45 uur Faroe Eilanden – Hongarije
20:45 uur Gibraltar – Griekenland

Speelschema op 6 oktober 2016
20.45 uur Moldavië – Servië
20:45 uur Rep. Ierland – Georgië
20:45 uur Oostenrijk – Wales
20:45 uur IJsland – Finland
20:45 uur Turkije – Oekraïne
20:45 uur Italië – Spanje
20:45 uur Macedonië – Israel
20:45 uur Liechtenstein – Albanië
20:45 uur Kosovo– Kroatië

Speelschema op 7 oktober 2016
20:45 uur Griekenland – Cyprus
20:45 uur België – Bosnië Herzegovina
20:45 uur Luxemburg – Zweden
20:45 uur Frankrijk – Bulgarije
20:45 uur Portugal – Andorra
20:45 uur Letland – Faroe Eilanden
20:45 uur Hongarije – Zwitserland
20:45 uur Nederland – Wit Rusland
20:45 uur Estland – Gibraltar

Speelschema op 8 oktober 2016
18.00 uur Azerbeidzjan – Noorwegen
18:00 uur Armenië – Roemenië
18:00 uur Montenegro – Kazachstan
18:00 uur Engeland – Malta
20.45 uur Polen – Denemarken
20:45 uur Schotland – Litouwen
20:45 uur Slovenië – Slowakije
20:45 uur Noord Ierland – San Marino
20:45 uur Duitsland – Tsjechië

Speelschema op 9 oktober 2016
18.00 uur Wales – Georgië
18:00 uur Finland – Kroatië
18:00 uur Oekraïne– Kosovo
18:00 uur Israel – Liechtenstein
20.45 uur Macedonië – Italië
20:45 uur Albanië – Spanje
20:45 uur IJsland – Turkije
20:45 uur Moldavië – Rep. Ierland
20:45 uur Servië – Oostenrijk

Speelschema op 10 oktober 2016
20.45 uur Letland – Hongarije
20:45 uur Zweden – Bulgarije
20:45 uur Nederland – Frankrijk
20:45 uur Wit Rusland – Luxemburg
20:45 uur Faroe Eilanden – Portugal
20:45 uur Andorra – Zwitserland
20:45 uur Bosnië Herzegovina – Cyprus
20:45 uur Estland – Griekenland
20:45 uur Gibraltar– België

Speelschema op 11 oktober 2016
18.00 uur Kazachstan – Roemenië
20.45 uur Litouwen – Malta
20:45 uur Slovenië – Engeland
20:45 uur Slowakije – Schotland
20:45 uur Tsjechië- Azerbeidzjan
20:45 uur Duitsland – Noord Ierland
20:45 uur Noorwegen – San Marino
20:45 uur Polen – Armenië
20:45 uur Denemarken – Montenegro

Speelschema op 11 november 2016
17.00 uur Armenië – Montenegro
19.45 uur Roemenië – Polen
19:45 uur Denemarken – Kazachstan
19:45 uur Noord Ierland – Azerbeidzjan
19:45 uur Tsjechië- Noorwegen
19:45 uur San Marino – Duitsland
19:45 uur Slowakije – Litouwen
19:45 uur Malta – Slovenië
19:45 uur Engeland – Schotland

Speelschema op 12 november 2016
17:00 uur Oostenrijk – Rep. Ierland
17:00 uur Georgië – Moldavië
17:00 uur Kroatië – IJsland
19.45 uur Oekraïne – Finland
19:45 uur Wales – Servië
19:45 uur Liechtenstein – Italië
19:45 uur Spanje – Macedonië
19:45 uur Albanië – Israël
19:45 uur Turkije– Kosovo

Speelschema op 13 november 2016
17.00 uur Bulgarije – Wit Rusland
17:00 uur Luxemburg – Nederland
17:00 uur Hongarije – Andorra
18:00 uur Cyprus– Gibraltar
19.45 uur Zwitserland – Faroe Eilanden
19:45 uur Portugal – Letland
19:45 uur Frankrijk – Zweden
19:45 uur België – Estland
19:45 uur Griekenland – Bosnië Herzegovina

Speelschema op 24 maart 2017
17.00 uur Georgië – Servië
19.45 uur Oostenrijk – Moldavië
19:45 uur Rep. Ierland – Wales
19:45 uur Kroatië – Oekraïne
19:45 uur Turkije – Finland
19.45 uur Liechtenstein – Macedonië
19:45 uur Spanje – Israel
19:45 uur Italië – Albanië
19:45 uur Kosovo– IJsland

Speelschema op 25 maart 2017
17.00 uur Cyprus – Estland
17:00 uur Zweden – Wit Rusland
17:00 uur Zwitserland – Letland
17:00 uur Andorra – Faroe Eilanden
17:00 uur Bosnië-Herzegovina – Gibraltar
19.45 uur Portugal – Hongarije
19:45 uur Bulgarije – Nederland
19:45 uur Luxemburg – Frankrijk
19:45 uur België – Griekenland

Speelschema op 26 maart 2017
17.00 uur Engeland – Litouwen
17:00 uur Armenië – Kazachstan
17.00 uur Azerbeidzjan – Duitsland
17:00 uur San Marino – Tsjechië
19.45 uur Noord Ierland – Noorwegen
19:45 uur Montenegro – Polen
19:45 uur Schotland – Slovenië
19:45 uur Roemenië – Denemarken
19:45 uur Malta – Slowakije

Speelschema op 9 juni 2017
20.45 uur Estland – België
20:45 uur Bosnië Herzegovina – Griekenland
20:45 uur Faroe Eilanden – Zwitserland
20:45 uur Andorra – Hongarije
20:45 uur Letland – Portugal
20:45 uur Nederland – Luxemburg
20:45 uur Zweden – Frankrijk
20:45 uur Wit Rusland – Bulgarije
20:45 uur Gibraltar – Cyprus

Speelschema op 10 juni 2017
18.00 uur Azerbeidzjan – Noord Ierland
18:00 uur Kazachstan – Denemarken
18:00 uur Schotland – Engeland
18:00 uur Slovenië – Malta
20.45 uur Litouwen – Slowakije
20:45 uur Polen – Roemenië
20:45 uur Montenegro – Armenië
20:45 uur Duitsland – San Marino
20:45 uur Noorwegen – Tsjechië

Speelschema op 11 juni 2017
18.00 uur Moldavië – Georgië
18:00 uur Rep. Ierland – Oostenrijk
18:00 uur Finland – Oekraïne
20.45 uur IJsland – Kroatië
20:45 uur Servië – Wales
20:45 uur Macedonië – Spanje
20:45 uur Italië – Liechtenstein
20:45 uur Israël – Albanië
19:45 uur Kosovo– Turkije

Speelschema op 31 augustus 2017
20:45 uur Cyprus – Bosnië Herzegovina
20:45 uur Griekenland – Estland
20:45 uur Bulgarije – Zweden
20:45 uur Frankrijk – Nederland
20:45 uur Luxemburg – Wit Rusland
20:45 uur Hongarije – Letland
20:45 uur Zwitserland – Andorra
20:45 uur Portugal – Faroer Eilanden
20:45 uur België – Gibraltar

Speelschema op 1 september 2017
17.00 uur Kazachstan – Montenegro
20.45 uur Roemenië – Armenië
20:45 uur Malta – Engeland
20:45 uur Slowakije – Slovenië
20:45 uur Denemarken – Polen
20:45 uur Litouwen – Schotland
20:45 uur Noorwegen – Azerbeidzjan
20:45 uur Tsjechië- Duitsland
20:45 uur San Marino – Noord Ierland

Speelschema op 2 september 2017
18.00 uur Servië – Moldavië
18:00 uur Georgië – Rep. Ierland
18:00 uur Finland – IJsland
18:00 uur Albanië – Liechtenstein
20.45 uur Israel – Macedonië
20:45 uur Spanje – Italië
20:45 uur Oekraïne – Turkije
20:45 uur Wales – Oostenrijk
20:45 uur Kroatië– Kosovo

Speelschema op 3 september 2017
18.00 uur Wit Rusland – Zweden
18:00 uur Nederland – Bulgarije
18:00 uur Faroe Eilanden – Andorra
18:00 uur Estland – Cyprus
20.45 uur Griekenland – België
20:45 uur Hongarije – Portugal
20:45 uur Frankrijk – Luxemburg
20:45 uur Letland – Zwitserland
20:45 uur Gibraltar – Bosnië Herzegovina

Speelschema op 4 september 2017
18.00 uur Azerbeidzjan – San Marino
18:00 uur Armenië – Denemarken
20.45 uur Engeland – Slowakije
20:45 uur Slovenië – Litouwen
20:45 uur Schotland – Malta
20:45 uur Montenegro – Roemenië
20:45 uur Polen – Kazachstan
20:45 uur Noord Ierland – Tsjechië
20:45 uur Duitsland – Noorwegen

Speelschema op 5 september 2017
20:45 uur Moldavië – Wales
20:45 uur Rep. Ierland – Servië
20:45 uur Oostenrijk – Georgië
20:45 uur IJsland – Oekraïne
20:45 uur Turkije – Kroatië
20:45 uur Liechtenstein – Spanje
20:45 uur Macedonië – Albanië
20:45 uur Italië – Israel
20:45 uur Kosovo– Finland

Speelschema op 5 oktober 2017
18.00 uur Armenië – Polen
18:00 uur Azerbeidzjan – Tsjechië
20.45 uur San Marino – Noorwegen
20:45 uur Noord Ierland – Duitsland
20:45 uur Montenegro – Denemarken
20:45 uur Roemenië – Kazachstan
20:45 uur Schotland – Slowakije
20:45 uur Malta – Litouwen
20:45 uur Engeland – Slovenië

Speelschema op 6 oktober 2017
18.00 uur Georgië – Wales
20.45 uur Rep. Ierland – Moldavië
20:45 uur Oostenrijk – Servië
20:45 uur Turkije – IJsland
20:45 uur Kroatië – Finland
20:45 uur Liechtenstein – Israel
20:45 uur Italië – Macedonië
20:45 uur Spanje – Albanië
20:45 uur Kosovo– Oekraïne

Speelschema op 7 oktober 2017
18.00 uur Bosnië Herzegovina – België
18:00 uur Faroe Eilanden – Letland
18:00 uur Zweden – Luxemburg
18:00 uur Gibraltar – Estland
20.45 uur Wit Rusland – Nederland
20:45 uur Zwitserland – Hongarije
20:45 uur Andorra – Portugal
20:45 uur Bulgarije – Frankrijk
20:45 uur Cyprus – Griekenland

Speelschema op 8 oktober 2017
18.00 uur Slovenië – Schotland
18:00 uur Slowakije – Malta
18:00 uur Litouwen – Engeland
18:00 uur Polen – Montenegro
18:00 uur Kazachstan – Armenië
18:00 uur Denemarken – Roemenië
20.45 uur Duitsland – Azerbeidzjan
20:45 uur Noorwegen – Noord Ierland
20:45 uur Tsjechië- San Marino

Speelschema op 9 oktober 2017
20.45 uur Servië – Georgië
20:45 uur Wales – Rep. Ierland
20:45 uur Moldavië – Oostenrijk
20:45 uur Oekraïne – Kroatië
20:45 uur Finland – Turkije
20:45 uur Albanië – Italië
20:45 uur Macedonië – Liechtenstein
20:45 uur Israel – Spanje
20:45 uur IJsland – Kosovo

Speelschema op 10 oktober 2017
20.45 uur Estland – Bosnië Herzegovina
20:45 uur Griekenland – Gibraltar
20:45 uur België – Cyprus
20:45 uur Luxemburg – Bulgarije
20:45 uur Portugal – Zwitserland
20:45 uur Letland – Andorra
20:45 uur Hongarije – Faroe Eilanden
20:45 uur Frankrijk – Wit Rusland
20:45 uur Nederland – Zweden